NISSAN GT-R 2017 (1/64)

obalNISSAN GT-R 2017 mi je známe i z reálneho prostredia, nakoľko som mal možnosť si túto “krásku” vyskúšať a troška si ju lepšie pozrieť z blízka. O to viac ma potešilo, že HotWheels (HW) pojalo tento model autíčka vážnejšie a vybavilo autíčko i grafickými detailmi.

Prechádzal som si línie i detaily karosérie autíčka pozorne podľa fotiek z internetu. Áno našiel som nezrovnalosti, ale nič čo by sa malo vytýkať ako veľký nedostatok. Napríklad vstupy vzduchu za prednou nápravou na blatníkoch majú iný uhol i usadenie. Ale ako vravím nič vážne. Naopak by som dal do popredia línie a zvýrazňovanie detailov. Sú pomerne na dobrej úrovni a to i vrátane zložitejšej prednej masky s logom, ktorá nesie drobné nedostatky. Laková úprava dobre kryje ostré hrany a nevyznačuje sa nedostatkami. Taktiež grafické prvky (detaily) ma veľmi potešili. Je to o mnoho krajšie.

Azda najzaujímavejším prvkom je predná maska. Členitá a doplnená spojlerom pod nárazníkom, zvýrazňuje športového ducha a dravosť. No i zadná, masívna partia v ničom nezaostáva a dobre približuje reálnu predlohu. Áno, mnohý by namietali, že nejde o až tak precízne spracovanie, ale mne sa to páči ako to je, a fandím HW.

reklamaGREENLIGHT Pumpy 3

Spojlerové prvky autíčka pekne dopĺňajú masívne kolesá s grafitovými diskami a znásobujú dravý vzhľad. Pri pohľade na podvozok toho veľmi nenájdeme. Nenájdeme tu okrem popiskov HW nič, čo by nám malo priblížiť ako vyzerá reálny podvozok GT-eRka. Samozrejme, že sa mi Nissan páči a samozrejme, že mu budem nadŕžať 🙂 ale vy ostatný, ktorí ho ešte v zbierke nemáte by ste sa mali poponáhľať, toto autíčko treba mať 🙂

Hodnotenie 3/5

(Ne)páčil sa vám článok, alebo fotografie? Nižšie v komentároch nám môžete zanechať odkaz. Ďakujeme.

Naspäť

baner DPM3

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s