AOSHIMA

19.10.2019 – Japonská spoločnosť AOSHIMA rozširuje ponuku rýchlych stavebníc THE SNAP KIT v mierke 1/32 bez nutnosti lepenia. Na december 2019 vydá novú kolekciu SUZUKI JIMNY 4. generácie, v troch farebných prevedeniach. Prednosťou týchto stavebníc je už od výrobcu dodaná laková úprava modelu s vysokým leskom. Nejde až o takú horúcu novinku, nakoľko séria JIMNY bola už vydaná v dvoch farebných prevedeniach už tento mesiac (čierna a limetková).

Pre december 2019 si AOSHIMA pripravila dvojicu hotových modelov 1/12 YAMAHA FJR1300A v tmavo šedej a modrej metalíze. Samozrejmosťou sú pohyblivé riadidlá a zavesenie zadného kolesa. Dodávané s podstavcom.

Zo série plastikových modelov plánuje AOSHIMA na december vydanie ťažkého krížniku Royal Navy Norfolk v mierke 1/700. Zároveň k tejto stavebnici výrobca plánuje vydať sadu leptaných dielov. Sfarbením je loď situovaná do obdobia bitky o Nort Cape z roku 1943. Ďalším zaujímavým modelom je vydanie 1/24 Land Rover LH36D Range Rover Classic ’92 s vylepšenými dielmi. Zaujímavosťou je použitý originálny dezén pneumatík MUD DUELER.

Záverom roku 2019 japonská spoločnosť plánuje uviesť na trh Ťažké odťahovacie vozidlo JGSDF v mierke 1/72. Model sa bude vyznačovať množstvom pohyblivých častí ako je rameno žeriava a podpery.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s