MERCEDES-BENZ ACTROS “MAERSK” (1/87, MAJORETTE)

HOME – POCKET CARS – MAJORETTE – TRANSPORTER – MERCEDES-BENZ ACTROS “MAERSK”

By continuing the series TRANSPORTER in 1/87 scale from the company MAJORETTE, we have prepared for you some nice photos about this nice piece. The all-metal model with plastic accessories is an interesting addition to the collection, mainly due to its authenticity not only of the tractor, but also of the semi-trailer with the MAERSK logo. We have already imagined the MERCEDES tractor itself in the POCKET CARS section, and we will repeat again that you will not find better processing of these metal models in the 1/87 scale. The semi-trailer is also made of metal, especially the chassis frame, but also the plastic superstructure has a movable loading door and detailed processing. For 1/87 scale collectors, this is a really interesting adept.

Pokračovaním seriálu TRANSPORTER v mierke 1/87 od spoločnosti MAJORETTE sme si pre vás pripravili pár pekných fotiek o tomto peknom kúsku. Celokovový model s plastovými doplnkami je zaujímavým spestrením zbierky predovšetkým pre svoju autentickosť nielen ťahača, ale i návesu s logom MAERSK. Samotný ťahač MERCEDES sme si už predstavili v rubrike POCKET CARS a opäť sa budeme opakovať, že v mierke 1/87 nenájdete lepšie spracovanie týchto kovových modelov. Náves je tiež vyrobený z kovu, predovšetkým rám podvozku ale i plastová nadstavba disponuje pohyblivými nakladacími dverami a detailným spracovaním. Pre zberateľov mierky 1/87 je toto naozaj zaujímavý adept.

The truck has a distinctive representation of the elements of the body, bumper but also the chassis. The MAJORETTE designers also estimated the other significant elements of the tractor well. The view into the interior in black is especially noteworthy.

Kamión disponuje výrazným znázornením prvkov karosérie, nárazníkom ale i podvozkom. Dizajnéri MAJORETTE dobre odhadli i ostatné výrazné prvky ťahača. Za pozornosť predovšetkým stojí pohľad do interiéru v čiernej farbe.

In a good way, we were surprised by the semi-trailer with the MAERSK logo. It works authentic with a high degree of quality workmanship in the exact 1/87 scale. The moving doors were a little harder to open, but it didn’t change the overall impression of the whole set. From a collector’s point of view, MAJORETTE did quality work again.

V dobrom zmysle nás prekvapil náves s logom MAERSK. Pôsobí autentický s vysokou mierou kvalitného spracovania v presnej mierke 1/87. Pohyblivé vráta išli trošku ťažšie otvoriť, ale na celkovom dojme z celého kompletu to nič nemenilo. Zo zberateľského pohľadu MAJORETTE odviedlo opäť kvalitnú prácu.

Kat. Číslo – REF: 623
Mierka – Scale: 1/87
Rok – Year: 2021


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s