EMERGENCY SET (SIKU)

HOME – POCKET CARS – SIKU – FIRE/RESCUEFIRE/RESCUE VARIOUS SCALE – EMERGENCY SET

Ďalšou novinkou SIKU pre najmenších zberateľov je set troch záchranárskych modelov v približnej mierke 1/64 – 1/100. V peknej “Open Box! krabičke si zberateľ nájde dva nákladiaky SCANIA s cisternou a rebríkovou nadstavbou. Trio uzatvára sanitka MERCEDES. Množstvo detailov dovoľuje malému zberateľovi rozvíjať predstavivosť. Autíčka sú vyrobené prevažne z plastu. Dobre navrhnuté kabíny sú na všetkých troch autách vyrobená z kovu. Zaujímavosťou je sanitka Mercedes ktorú SIKU vyrába i v mierke 1:50. Preto ak sa nájde medzi vami zberateľ bezpečnostných a záchranných systémov si môže i pomocou tohto setu zložiť zaujímavú zbierku dvoch rovnakých sanitiek v rôznych mierkach. Celkové spracovanie je zamerané predovšetkým ako sme už spomenuli pre najmenších zberateľov. No i straší fanúšikovia kovových autíčok by si vedeli vybrať do svojej zbierky. Troška snahy a zručnosti a viete si i vy doladiť modely pomocou farieb k lepšej presnosti. Autíčka SIKU vás k tomu priam nabádajú.

Another novelty of the SIKU 2021 for the smallest collectors is a set of three rescue models in an approximate scale of 1/64 – 1/100. In a nice “Open Box”, the collector will find two SCANIA trucks with a tank and a ladder superstructure. The trio is closed by an MERCEDES ambulance. A lot of details allow the small collector to develop imagination. Of interest is the Mercedes ambulance, which SIKU also produces in the scale of 1:50, so if you find a collector of safety and rescue systems, you can use this set to compose an interesting collection of two identical ambulances in different scales. Even scary fans of metal cars would be able to choose from their collection, a bit of effort and skill, and you can fine-tune your models with better color accuracy, and SIKU cars encourage you to do just that.

Kat. Číslo – REF: 6326
Mierka – Scale: NA
Rok – Year: 2021


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti OLYMPTOY, s.r.o. / We thank OLYMPTOY, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s