NISSAN GT-R 2019 (MAJORETTE)

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEDELUXE CARS – NISSAN GT-R 2019

S fialovou Godzilou od MAJORETTE sme sa už na našich stránkach stretli v dobe keď sa chystalo jeho uvedenie na trh koncom minulého roka. Už v tej dobe budil NISSAN GT-R svojim sametovým fialovým lakom veľkú pozornosť. Samozrejme, aj dnes je tomu tak. Bezchybný lak dokonale sadol autíčku a podfarbuje jeho športový vzhľad. GT-R je zo série DELUXE CARS, ktoré MAJORETTE pumpuje do najvyššieho levelu. Auto má odpružený podvozok, pohyblivé dvere i prednú kapotu a gumené kolieska. Je to vysoký štandard s množstvom dobre navrhnutých detailov a vkladaných dielov.

We already met the purple Godzilla from MAJORETTE on our website at the time when it was about to be launched at the end of last year. Already at that time, the NISSAN GT-R attracted a lot of attention with its velvety purple lacquer. Of course, this is still the case today. The flawless paint fits the toy car perfectly and underlines its sporty look. The GT-R is from the DELUXE CARS series, which MAJORETTE pumps to the highest level. The car has a sprung chassis, movable doors and a front hood and rubber wheels. It is a high standard with a lot of well-designed details and inserts.

Kat. Číslo – REF: 214F
Mierka – Scale: 1/62
Rok – Year: 2020


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s