MERCEDES-BENZ SLS AMG BLACK SERIES

HOME – POCKET CARS – SIKUCARVARIOUS SCALE – MERCEDES-BENZ SLS AMG BLACK SERIES

Ďalšou novinkou z dielne SIKU je už dnes ikonické spojenie značiek MERCEDES-BENZ a jej dcérskej spoločnosti AMG ktorá sa stará o to, aby vaše nové auto bolo výnimočnejšie a rýchlejšie. I v tomto prípade to platí nakoľko SIKU zvolil troška netradičný žltý lak v matnej úprave. Línie kovového auta sú dodržané a zreteľné čo považujeme za novú skúsenosť pre nás pretože sme sa s modelmi SIKU veľmi nestretali. Presvedčujú nás o svojej kvalite a zmyslu pre detail. Na modeli je predovšetkým pre nás pozitívne hlavne osadenie natlačenej grafiky loga a pod. Sú výrazné a dobre čitateľné. Cez výklopné dvere sa naskytne lepší pohľad do kokpitu. Dvere prišli troška robustnejšie ako by sme čakali, niet sa čo čudovať. Ide predsa o autá pre deti od troch rokov. Bezpečnosť treba dodržať. Celkový príjemný dojem z autíčka nám znásobuje i športové prítlačné krídlo nad zadnou kapotou.

Another novelty from the SIKU workshop is the iconic combination of the MERCEDES-BENZ brands and its subsidiary AMG, which makes sure that your new car is more exceptional and faster. This is also true in this case, as SIKU chose a slightly unconventional yellow varnish in a matte finish. The lines of the metal car are observed and clear, which we consider to be a new experience for us because we have not encountered much of the SIKU models. They convince us of their quality and attention to detail. The model is especially positive for us, especially the placement of printed logo graphics, etc. They are distinctive and easy to read. There is a better view of the cockpit through the folding door. The door came a little more robust than we expected, no wonder. After all, these are cars for children from the age of three. Safety must be observed. The overall pleasant impression of the car is multiplied by the sports pressure wing above the rear hood.

REKLAMA

Interiér poskytuje dostatok detailov prevzatých z reálneho auta a musíme uznať, že i tu SIKU odviedlo dobrú prácu. Sedačky a palubná doska vrátane volantu zodpovedajú skutočnému stavu. Naopak podvozok nás nepresvedčil o autenticita. Nie veľmi zreteľné detaily podvozku však výrobca vždy doplní o pár technických údajov reálneho auta. To nám naopak opäť príde zaujímavé. Gumené kolieska hodnotíme ako veľmi dobré. Navrhnuté disky pôsobili na nás prirodzene. Veríme, že si niektorí z vás vďaka nášmu pohľadu na tento model nájdu spôsob ako sa k autíčku dostať cez eshopy.

The interior provides enough details taken from a real car and we have to admit that SIKU did a good job here too. The seats and dashboard, including the steering wheel, correspond to the actual condition. On the contrary, the chassis did not convince us of its authenticity. However, the manufacturer does not always add very clear details of the chassis with a few technical data of a real car. On the contrary, we find it interesting again. We rate the rubber wheels as very good. The designed discs affected us naturally. We believe that thanks to our view of this model, some of you will find a way to get to the toy car through e-shops.

Kat. Číslo – REF: 1542
Mierka – Scale: 1/59
Rok – Year: 2021


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti OLYMPTOY, s.r.o. / We thank OLYMPTOY, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s