SIKU JANUARY 2021

HOME – GARAGE – NEW MODELS – SIKU JANUARY 2021

Nedávno sme avizovali nadviazanie spolupráce so značkou SIKU. Ich manažment uvítal našu ponuku a v rámci dohodnutých podmienok, a mohli sme tak nadviazať bližšiu spoluprácu s firmou OLYMPTOY, s.r.o., ktorá má výhradné zastúpenie SIKU pre Českú a Slovenskú republiku. Vďaka tomu môžeme pre našich čitateľov každý mesiac prinášať novinky, ktoré SIKU počas nasledujúceho obdobia uvedie na trh. V tomto prehľade vás oboznámime čo vás v najbližšej dobe čaká, taktiež rozšírime rubriku POCKET CARS o značku SIKU. Pre mnohých zberateľov ponúkneme pohľad na modely v mierke 1/50.

We recently announced the establishment of cooperation with SIKU. Their management welcomed our offer and within the agreed conditions, and we were able to establish closer cooperation with the company OLYMPTOY, s.r.o., which has the exclusive representation of SIKU for the Czech and Slovak Republics. Thanks to this, we can bring news to our readers around the world every month, which SIKU will launch on the market during the next period. In this overview, we will acquaint you with what awaits you in the near future, and we will also expand the POCKET CARS section with the SIKU. For many collectors, we offer a look at 1/50 scale models.

Pre zberateľov mierky pripravíme pohľad na kolový nakladač LIEBHERR L566 v mierke 1/50. Jeho kvalitné a detailné spracovanie je vidieť na prvý pohľad. Pre fanúšikov mierky 1/64 SIKU pripravilo viac noviniek, je sa naozaj na čo tešiť. Zaujímavý EMERGENCY SET obsahuje tri autíčka Nemeckých záchranných zložiek.

For scale collectors, we will prepare a view of the LIEBHERR L566 wheel loader in 1/50 scale. Its quality and detailed workmanship can be seen at a glance. SIKU has prepared more news for fans in the approximate 1/64 scale, there is really something to look forward to. The interesting EMERGENCY SET contains three cars of the German rescue services.

V približnej mierke 1/64 sa SIKU zameralo rozmanitou ponukou na širokú skupinu zberateľov. Oceňujeme predovšetkým pekný MERCEDES-BENZ SLS AMG v žltej matnej úprave s pohyblivými dverami. Taktiež nám do oka padol kempingový set FORD F-150 s množstvom priložených detailov do malej diorámy. Ale je tu toho ešte veľa čo na vás čaká. Sledujte nás, alebo sa zaregistrujte na odber NOVINIEK, aby vám už nič neuniklo. Nezabudnite si pozrieť celý katalóg SIKU na rok 2021.

At approximately 1/64, SIKU focused its diverse offer on a wide group of collectors. We especially appreciate the nice MERCEDES-BENZ SLS AMG in a matt yellow finish with a sliding door. We also caught the eye of the FORD F-150 camping set with a number of attached details in a small diorama. But there is still a lot waiting for you. Follow us or sign up for the NEWS subscription so that you don’t miss anything. Don’t forget to check out the entire SIKU catalog for 2021.


REKLAMA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s