MAN TGX “YACHTING” (MAJORETTE)

HOME – POCKET CARS – MAJORETTE – TRAILER – MAN TGX “YACHTING”

Ďalší pekný kúsok z novej kolekcie TRAILER v mierke 1/100 od MAJORETTE. Tentoraz si výrobca dovolil navrhnúť kovový náves na prevoz veľkých jácht. K ťahaniu návesu je použitý MAN TGX v striebornej metalíze a dymovým presklením kabíny. Interiér výrobca bohužiaľ nenavrhol. No tento malý nedostatok je v dostatočnej mierke kompenzovaný výraznými a presnými líniami samotného ťahača. Taktiež podvozok dostal pár detailov ktoré jemne naznačujú reálnu predlohu. Jachta pôsobila na nás viac-menej ako hračka, ale pekne dokresľuje dojem z celého setu. Ako jediná z celého setu je vyrobená z plastu. Dvojnápravový náves je vyrobený z kovu, tu by sme výrobcovi trošku chceli poradiť, aby sa zameral na presnejšie návesy na prevoz lodí. Je toľko pekných a zaujímavých náves, že by si mal z čoho vybrať.

Another nice piece from the new TRAILER collection in 1/100 scale from MAJORETTE. This time, the manufacturer allowed himself to design a metal semi-trailer for the transport of large yachts. The MAN TGX in silver metallic and smoke cab glazing is used to tow the semi-trailer. Unfortunately, the interior was not designed by the manufacturer. However, this small shortcoming is sufficiently compensated by the distinctive and precise lines of the tractor itself. The chassis also received a few details that subtly indicate a real model. The yacht seemed to us more or less like a toy, but it nicely completes the impression of the whole set. The boat is made of plastic. The two-axle semi-trailer is made of metal, here we would like to advise the manufacturer to focus on more accurate semi-trailers for ship transport. There are so many nice and interesting trailers that you should choose from.

Kat. Číslo – REF: 299E
Mierka – Scale: 1/100
Rok – Year: 2020

REKLAMA

Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s