PORSCHE 911 CARRERA S “HOT ORANGE”

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPORSCHE EDITION – PORSCHE 911 CARRERA S “HOT ORANGE”

Oranžová farba k Porsche vždy pristane. Nie inak je to i v tomto prípade. Ďalší model zo série PORSCHE EDITION DELUXE nás presvedčil, že MAJORETTE ide správnym smerom. Lakovanie i grafické doplnky sú na dobrej úrovni. Množstvo pohyblivých častí modelu a odpružený podvozok sú samozrejmosťou. Nás trošku potrápil interiér vozidla ktorý bol zle osadený, ale troška snahy a diel zapadol na svoje miesto. K modelu je pribalená i zberateľská krabička. Všetky ostatné modely MAJORETTE nájdete v rubrike POCKET CARS.

The orange paint on Porsche always stands out. This is no different in this case. Another model in the PORSCHE EDITION DELUXE series convinced us that MAJORETTE is going in the right direction. Painting and graphic accessories are at a good level. A number of moving parts of the model and a sprung chassis are a matter of course. We were a little bothered by the interior of the vehicle, which was badly fitted, but a little effort and work fell into place. A collector’s box is included with the model. All other MAJORETTE models can be found in the POCKET CARS section.

Kat. Číslo – REF: 209K
Mierka – Scale: 1/60
Rok – Year: 2020

Neviete kde zohnať tento model? Napíšte nám na Facebook alebo diecastplasticmodels@gmail.com. Don’t know where to get this model? Write to us on Facebook or diecastplasticmodels@gmail.com.

Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s