INNO64 NEWS

HOMEGARAGENEW MODELS – INNO64 NEWS

Už sme zvyknutý, že INNO64 na nás útočí stále novou produkciou modelov v mierke 1/64. I dnes sme si pre vás pripravili krátky pohľad na novinky za posledné obdobie. Prvou novinkou je DATSUN 1984 “HAKOTORA” RACING DECEPCIONEZ tento model sa už v produkcii INNO objavil. Ale nový bledo modrý kabát a množstvo dobre navrhnutých detailov opäť útočí na naše zmysli.

We are already used to the fact that INNO64 is constantly attacking us with a new production of 1/64 scale models. Even today, we have prepared for you a brief look at the news of the recent period. The first novelty is the DATSUN 1984 “HAKOTORA” RACING DECEPCIONEZ this model has already appeared in the production of INNO. But a new pale blue coat and a lot of well-designed details again attack our senses.

Druhou ale aktuálnejšou novinkou je NISSAN SKYLINE “LBW” ER34 SUPER SILHOUETTE. Dokonalá práca nielen v detailoch, ale i dobre navrhnutých líniách auta. Povšimnite si kožený podstavec s červeným prešívaním. A to všetko zabalené v štýlovej krabičke. Model je navrhnutý v spolupráci s LB WORKS.

The second but more current novelty is the NISSAN SKYLINE “LBW” ER34 SUPER SILHOUETTE. Perfect work not only in details, but also in well-designed car lines. Notice the leather base with red stitching. And all packed in a stylish box. The model is designed in collaboration with LB WORKS.

Source: INNO64

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s