LONDON BUS (1/24, REVELL)

HOMEYOUR WORKS – BUSES – LONDON BUS

Model stavebnice LONDON BUS nám zaslal pán Adam K. z Prahy, ktorý sa modelárstvu venuje už od roku 1992. Ide o plastovú stavebnicu legendárneho Double Deckeru v mierke 1/24 od REVELL. Množstvo kvalitnej práce je na modely vidieť už na prvý pohľad. My oceňujeme predovšetkým jemnú patinu, ktorá autobusu dodala reálnejší vzhľad. Na stavebnici od nenašiel autor modelu žiadne veľké nedostatky a podľa jeho slov sa autobus lepil pohodlne. K farbeniu použil sprejové farby TAMIYA a na doladenie emaily HUMBROL.

The model of the LONDON BUS kit was sent to us by Mr. Adam K. from Prague, who has been modeling since 1992. It is a plastic kit of the legendary Double Decker in a 1/24 scale from REVELL. A lot of quality work can be seen on the models at first sight. We especially appreciate the delicate patina, which gave the bus a more realistic look. The author of the model did not find any shortcomings in the kit and, according to him, the bus was glued comfortably. He used TAMIYA spray paints for painting and HUMBROL enamels for fine-tuning.

AKO VZNIKAL MODEL / HOW THE MODEL WAS CREATED

Autor nám poslal i pekné fotky ako vznikal tento krásny model. Je vidieť precíznu a trpezlivú prácu. Predovšetkým oceňujeme zmysel pre detail pána Adama.

The author also sent us nice photos of how this beautiful model was created. Precise and patient work can be seen. Above all, we appreciate Mr Adam’s attention to detail.

FOTO: ADAM K. MODEL: LONDON BUS MIERKA/SCALE: 1/24 VÝROBCA/PRODUCER: REVELL

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s