PORSCHE PANAMERA TURBO

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPORSCHE EDITION – PORSCHE PANAMERA TURBO

Dovolíme si tvrdiť, že ide o jeden z najvydarenejších modelov z celej ponuky MAJORETTE. Predovšetkým si to replika zaslúži vďaka kvalitnému lakovaniu a predovšetkým dokonalej potlače grafiky. Autíčko má pohyblivé dvere, odpružený podvozok a ťažné zariadenie. Dobre navrhnutý interiér je tiež dobrou vizitkou práce dizajnérov od MAJORETTE. Priložená zberateľská kartička. Dobre si prezrite kolieska s pochromovaným lemom (detail skrutiek).

We dare to say that this is one of the most successful models in the entire MAJORETTE offer. Above all, the replica deserves it thanks to high-quality painting. Also, the perfect printed graphics are at a high level. The car has a movable door, a sprung chassis and a towing device. A well-designed interior is also a good business card of the work of designers from MAJORETTE. Included collector card. Take a good look at the wheels with chrome-plated rim (screw detail).

Kat. Číslo – REF: 209I
Mierka – Scale: 1/64
Rok – Year: 2020


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s