December 2020

HOMEGARÁŽO ČOM SA PÍŠE – DECEMBER 2020

Prešli sme si pár zaujímavých časopisov vydaných v decembri 2020, venujúcich sa súčasnej i historickej stránke automobilizmu. Isto i vy si nájdete na stránkach námet pre svoj ďalší model do zbierky. My sme si vybrali…

Auto Bild 12/2020

Zaujímavým článkom o novinkách z Francúzskej dielne Peugeot a Renault sa dočítate o nových trendoch týchto značiek pre nastávajúce roky 2021-22. Pre fanúšikov super športových automobilov si redakcia Auto Bild pripravila pohľad na nový Maserati MC20 a McLaren 620R. Redakcia si pripravil hneď niekoľko porovnávacích testov. Nás zaujali predovšetkým porovnávačky medzi Cupra Formentor vz. Mercedes-AMG GLA 35 a tiež veľký test limuzín večných rivalov Audi, BMW a Mercedes. Pre fanúšikov SUV modelov na december pripravili redaktori test Mazda MX-30 vz. Peugeot e-2008 a KIA e-Niro. Do histórie nás zavedie časopis článkom o značke SEAT (tu sme si naozaj dobre počítali). Časopis pôsobí ucelené a na 82 stranách ponúka naozaj zaujímavé čítanie pre všetkých nadšencov automobilizmu.

automobil 12/2020

Časopis automobil pre čitateľov na december pripravil hneď niekoľko zaujímavých článkov. Nás zaujal ako fanúšikov značky VW článok o novom facelifte Volkswagen Arteon. Časopis nám priblížil pohľad na Bentley Flying SPUR V8, taktiež sa zameral na Seat Formentor a mnoho iných zaujímavých modelov pre nastávajúci rok 2021. Redakcia sa pozrela na prácu dizajnérskej karosárne Touring Superleggera. V niekoľkých článkoch sa časopis venuje i baterkových autám a novým alternatívnym technológiám pohonu. Pre fanúšikov F1 redakcia priniesla krátke poohliadnutie za sezónou 2020. A nezabudlo sa ani na históriu. Predovšetkým obdivovatelia značky FIAT si prídu na svoje a Mille Miglia 2020 nás zavedie do krásnej atmosféry retro závodných áut.

evo 055

Dvojmesačník evo s číslom 055 priniesol pre čitateľov naozaj zaujímavé čítanie. Porovnávací test Subaru STI S209 vz. Mercedes-AMG A45 S je obsahovo vyčerpávajúci. Redakcia pre čitateľov priniesla široký prehľad luxusných i športových super automobilov. Nás zaujal predovšetkým článok o McLaren Senna GTR, Czinger 21C a Lotus Evora GT410. Americkú krásu menom Ford Mustang netreba predstavovať, ale nový model prevyšujúci výkonom McLaren Senna nás veľmi zaujal. Redakcia nám však pripravila viac o amerikách nových i starých. Z Austrálie nám časopis predstavil značku Holden ktorá nás v blízkej dobe opustí. Článok je považovaný za hold tejto značke. Naopak je tu zrod novej značky Polestar a jej prvý model 1. Športového ducha na nás vytiahol nový WRC špeciál Hyundai RM19.

auto motor a šport 1/2021

Redakcia pre nás na december pripravila už januárové číslo pre rok 2021. Na 130 stranách obsahovo bohatého časopisu sme vybrali pre vás pár zaujímavých článkov. Zaujímavý a prezentačný pohľad na novú Škoda Enyaq vysvetľuje čo je na novom voze zaujímavé. V časopise je uverejnený široký prehľad nových automobilov pre rok 2021. Taktiež sa redakcia venuje v obsiahlom teste autám na baterky (Honda E, Mazda MX-30, Mini Cooper SE a Peugeot e-2008). Pútavé články o novom Rolls-Royce Ghost a Ghost Extended dajú isto námet na nový model do vašej zbierky modelov. Viete kto bol Hans Peter Seufert? Pocta už nebohému fotografovi závodného sveta je stvárnená formou vybraných fotografii. Ešte ste neprepadli svetu auto karavanov? Časopis si pre vás pripravil prehľad výhod a dojmov z trávenia dovolenky na kolesách. Ani história nebola v tomto čísle opomenutá. Krásny a rebelský Blitzen-Benz bol na krásnych fotkách sprevádzaný pútavým textom.

auto forum 6/2020

Ďalší pútavý a graficky atraktívny dvoj mesačník o automobilovom svete pre nás pripravil hneď niekoľko lahôdok. Priam sme hltali článok o super rýchlych automobiloch atakujúcich hranicu 500km/h. Myslíte si, že bude prvá opäť Bugatti s novým modelom Bolide? Malým prekvapením bol pre nás článok o Tureckej značke automobilke TOGG, ktorá plánuje prvú masovú produkciu automobilov na rok 2022. Myslíme si, že i vám sa budú tieto vozy páčiť. Z baterkových automobilov nás zaujal článok o novej generácii Citroenu C4 so splývajúcou časťou ala X6. Troška sme si chceli prečítať aj o formule F1 , ale akonáhle tam je meno Hamilton ideme od toho. Naopak nás potešila široká ponuka článkov o motorkách a motorkároch. V štýle retro sa niesol pekný článok o Renault 5. Na viac ako 80 stranách si každý nájde to svoje, naviac číslo obsahuje kalendár na rok 2021.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s