CARRY CASE PORSCHE (MAJORETTE)

HOME – GARÁŽ – NOVÉ MODELY – CARRY CASE PORSCHE

Sme potešený, že sa nám do rúk dostalo množstvo noviniek od MAJORETTE. Postupne vám budeme prezentovať novinky na našom blogu. Jednou z veľkých prekvapení bol prepravný box na modely v mierke 1/64. Mnohým z vás čo máte doma deti zbierajúce malé autíčka prišlo niekedy na um ako ich pekne upratať. Možno vám tento problém pomôže vyriešiť novinka CARRY CASE na uschovanie 9 malých modelov.

We are pleased that we have received a lot of news from MAJORETTE. Gradually, we will present you news on our blog. One of the big surprises was the transport box for 1/64 scale models. For many of you who have children at home collecting small cars, it has sometimes come to mind how to clean them up nicely. The new CARRY CASE for storing 9 small models may help you solve this problem.

Veľký model Porsche 911 GT3 RS je vyrobený z plastu. Obsahuje priestor pre 9 malých modelov v mierke 1/64. Môže slúžiť aj ako plnohodnotná hračka pre malé deti od 3 rokov. Všetky časti modelu sú navrhnuté bezpečne, aby neprišlo k poraneniu, alebo vdýchnutiu malých častí.

The large model Porsche 911 GT3 RS is made of plastic. It contains space for 9 small models in 1/64 scale. It can also serve as a full-fledged toy for small children from 3 years. All parts of the model are designed safely to prevent injury or inhalation of small parts.

Prenosné puzdro na autíčka je vybavené zámkom proti prípadnému otvoreniu. Taktiež pre spestrenie zábavy s týmto autom vybavil výrobca model spínačom zvukových efektov.

The portable case for toy cars is equipped with a lock against possible opening. Also, to diversify the fun with this car, the manufacturer has equipped the model with a sound effects switch.

Ako bonus k tomuto zaujímavému artiklu pre malých i veľkých zberateľov je pribalená malá replika Porsche 911 GT3 RS v žltej farbe.

As a bonus to this interesting item for small and large collectors, a small replica of the Porsche 911 GT3 RS in yellow is included.


SÚŤAŽ

Buď fanúšikom našej stránky na Facebooku a zapoj sa do súťaže.


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu, o tom čo si myslíte o tomto článku. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov podľa vašich záujmov. Ďakujeme. Please take a few seconds to research what you think of this article. The data collected will make it easier for us to direct the content and typography of articles according to your interests. We thank you.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s