MAN TGX (MAJORETTE)

HOME – POCKET CARS – MAJORETTE – TRAILER – MAN TGX (MAJORETTE)

Kolekcia MAJORETTE TRAILER obsahuje nové modely pre fanúšikov kamiónov. Nedajte sa zmiasť. Tento drobček je v síce v mierke 1:100. No záujemcovia sa môžu tešiť. Firma MAJORETTE v tejto mierke vydala viacero modelov ťahačov. A tak si zberatelia môžu vyskladať zaujímavú zbierku. Kamión ponúka pekný zážitok a je vhodný do každej zbierky nákladných aut. Čo musíme vytknúť inak peknému, kovovému modelu je lakovanie kamióna. Metalická farba troška zle kryje. Na druhú stranu vyznačenie detailov kabíny a podvozku je na dobrej úrovni. Model poskytuje dostatok detailov o reálnej predlohe. Cisterna je zložená z plastu a spodnej kovovej časti. Kabína má tmavé dymové výplne okien. Proti svetlu je možno troška nahliadnuť do kabíny. Ušetríme vám starosť. Kabína je bez interiéru. Hodnotíme tento model kamión ako zaujímavý. Prevažne pre tých čo sú zameraný prevažne na ťažkú techniku a kamióny.

The MAJORETTE TRAILER collection contains new models for truck fans. Don’t be fooled. This crumb is in a scale of 1: 100. But those interested can look forward to it. MAJORETTE has released several truck models to this scale. And so collectors can put together an interesting collection. The truck offers a nice experience and is suitable for any collection of trucks. What we have to blame on the otherwise nice, metal model is the painting of the truck. Metallic paint does a little poorly cover. On the other hand, the marking of the details of the cab and chassis is at a good level. The model provides enough detail about the real model. The tank is composed of plastic and the lower metal part. The cabin has dark smoke window fillings. It is possible to look into the cabin against the light. We will save you worries. The cabin is without interior. We rate this truck model as interesting. Mostly for those who are focused mainly on heavy equipment and trucks.

Kat. Číslo – REF: 299E
Mierka – Scale: 1:100
Rok – Year: 2020


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s