JE TO VOLVO? NIE JE TO VOLVO?

HOME – GARÁŽ – RECENZIE MODELOV – JE TO VOLVO? NIE JE TO VOLVO?

Bol v košíku a ani nevieme ako. Shopingovanie niekedy prinesie zaujímavé prekvapenia. Aby sme boli úprimný hneď od začiatku. Vôbec nám nejde o recenziu v tomto prípade ale skôr o TIP ako oživiť vašu zbierku malou diorámou. V cene do 10 EUR, získate kovový kamión s plastovou nadstavbou na vezenie modelov v mierke 1/43.

Plastová nadstavba je pohyblivá. Množstvo detailov na podvozku i kabíne na nás pôsobilo vierohodne. Drobnou výčitkou je azda dĺžka samotnej korby. Na hornú rampu musíte naložiť kratšie autíčka v mierke 1/43.Čínsky výrobca troška nedotiahol niektoré detaily. Azda najväčším nedostatkom je samotné nakladanie. Nájazd na rampu je veľmi krátky.

Spoločnosť TOI-TOYS označila na obale model hologramom ako PREMIUM. Taktiež krabica a uchytenie modelu tomu zodpovedá. No už je len na vás, či si námet na kúpu modelu z nášho TIPu zoberiete so sebou na to vaše Shopingovanie. Otázka na záver. Je to VOLVO?


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu o tom čo si myslíte o tomto článku. Meno ani Email nemusíte zdávať ak nechcete. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s