F1 móda pre váš šatník

Vraví sa, že svetový šampionát F1 je kráľovnou motoristického športu. Bohatá história tohto odvetvia neustále pútala a dodnes púta množstvo nadšencov po celom svete. V dnešnej dobe byť fanúšikom niektorej z aktuálne štartujúcej stajne F1, je aj otázkou životného štýlu v malej i väčšej miere. Mať doma model, vlajku alebo akýkoľvek predmet vo farbách tímu ktorému fandíte je už viac-menej otázkou pop kultúry a povinnosťou. A čo tak mať doma originálne oblečenie obslužného personálu stajne Scuderia Toro Rosso Red Bull Racing? Dnes vám troška priblížime oblečenie od Rakúskej spoločnosti Albatros, ktorá je dvorným dodávateľom oblečenia pre Red Bull Racing F1.

Fanúšikovia dvoch býkov si vedia od októbra tohto roku za výhodných cien zakúpiť v sieti predajní spoločnosti PROTEC SK, s.r.o. krásne bundy, vesty a iné vo farbách Red Bull Racing za akciové ceny. Bohužiaľ ponuka je množstvom limitovaná. Preto i v čase blížiacich sa Vianoc by bolo ideálne urobiť radosť nielen sebe, ale niekomu blízkemu atraktívnym oblečením Scuderia Toro Rosso od Albatros.

Soft Shell bunda

Hlavnou vlastnosťou atraktívnej bundy je jej použitie. Uplatnenie nájde nielen pri voľnočasových aktivitách, ale svojim strihom i funkčnosťou materiálov sa hodí pri rôzne servisné aktivity počas nepriaznivého počasia. Má vysoký vodný stĺpec odolnosti (8000mm), no taktiež zabezpečuje termoreguláciu a dostatočné odvetrávanie i počas veľkej fyzickej námahy. Zadný diel bundy je naviac predĺžený, takže i pri kľaknutí vám bunda bude dokonale chrániť chrbát proti nachladnutiu. Samozrejmosťou sú i nepremokavé zipsy na veľkých vreckách, ktoré sa na bunde nachádzajú. Bunda je vhodná pre mužov i pre ženy. Celkový strih bundy sa prispôsobí vašej postave.

Vesta

Pre mňa asi najatraktívnejší artikel celej ponuky. Vesta je vyrobená z funkčného a veľmi kvalitného materiálu. Opäť je strihom zameraná pre mužov i ženy. Veľké vrecká dokonale uchránia vaše ruky pred nepohodou. A k tomu pomôže i stojačikový golier. Taktiež ako v prípade bundy, je použitý materiál vhodný pre akúkoľvek činnosť či už sa jedná o prechádzky počas sychravého počasia, alebo výkon pri výkone práce. Vestu do poručujeme kombinovať s teplým svetrom alebo mikinou, ktorú ponúka i kolekcia TORO ROSSO.

Mikina

Ide asi o najvariabilnejší kus odevu z celej kolekcie. Nielenže má mikina veľmi atraktívny strih so stojačikovým golierom, ale dokonale chráni pred miernym nepriaznivým počasím a vetrom. Taktiež funkčné doplnky ako sú zipsy a kvalitný materiál robia z tejto mikiny niečo viac. Farby a celkový dizajn doplnený o logo TORO ROSSO urobia z tejto mikiny niečo viac v dave ľudí. Veľké vrecko na ľavej strane hrude pojme dôležité veci ako napríklad kľúče, doklady a pod. a ochráni vaše veci pred stratou.

Ešte raz by sme chceli poďakovať spoločnosti PROTECT SK, s.r.o. za poskytnutie materiálov k tvorbe článku. Veríme, že mnohý fanúšikovia F1, ale aj nadšenci automobilového športu doplnia svoj šatník o niečo výnimočné. Viac o produktoch vo farbách SCUDERIA TORO ROSSO nájdete na na stránkach www.protect.sk, prípadne v niektorej z predajni v rámci Slovenska. Zoznam predajní.


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu o tom čo si myslíte o tomto článku. Meno ani Email nemusíte zdávať ak nechcete. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov. Ďakujeme


REKLAMA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s