Novinky 1/2020

HOME Garáž Nové modely / Január 2020

SOLIDO Ford MkI., Le Mans 1968
Mierka: 1/18 Kat.číslo: 1803001

V novom roku a hneď z ostra. Spoločnosť SOLIDO si pre nás pripravila nestarnúcu legendu Ford GT40 MkI. v mierke 1/18. Model pochádza zo závodov Le Mans v roku 1968. Výrobca avizuje dokonalú repliku s množstvom detailov. Krásne vyobrazené a zreteľné logo GT40 na náboji volantu je perličkou v množstve detailov. Samozrejmosťou sú gumené pneumatiky s autentickými diskmi.

Otváracie dvere, dovolia kvôli svojmu nezvyčajnému tvaru lepší pohľad do interiéru. Zo všetkých predností a detailov modelu je asi najviac atraktívna cena. U nás by sa mala pohybovať do 60 EUR.

http://www.solido.com

OXFORD DIECAST

Anglická spoločnosť OXFORD nezaháľa ani po novom roku a pripravila si pre zberateľov hneď niekoľko noviniek.

Weymann Fanfare, Southdown
Mierka: 1/76 Kat.číslo: 76WFL003

Koncom minulého roka sa tento model dočkal uvedenia v mierke 1/43. Teraz prišiel OXFORD s mierkou 1/76 a na detailoch i kvalite to nič neubralo. Nálepky Southdown sú dokonalé ako je u OXFORD zvykom.

Focke Wulf Ta152 Stab JG301
Mierka: 1/72 Kat.číslo: AC096

Naozaj netradičné sfarbenie pre kovový model vojnovej legendy Focke Wulf TA152. Jedna z najobávanejších stíhačiek pred koncom 2. svetovej vojny. Stojanček je odnímateľný.

Lietadlo je v červenej farebnej schéme s čiernymi a bielymi značkami Luftwaffe. Prístrojová doska, zbrane a kolesá sú čierne, listy lopatiek matne zelené, výfukové rúrky hnedé a vnútro kokpitu je striekané v tmavo zelenej farbe. Všimnite si tiež, označenia Swastika na chvostovej plutve.

http://www.oxforddiecast.co.uk


Reklama

GT Spirit Porsche RWB Hybrid 964
Mierka: 1/18 Kat.číslo: GT792

Naozaj krásny model priniesol GT Spirit v podobe Porsche RWB 964 v o farbách Apple Computer. Automobil štartoval na pretekoch Le Mans 1980. Zaujímavosťou je, že závod nedokončil, ale i tak sa zapísal do histórie sfarbením a bodykitom. Už klasická, vysoká kvalita GT Spirit sa prejavila i na tomto modely, a isto ho ocení každý vážny zberateľ.

http://www.gts-models.com

1/43 1/64 1:43 1:64 Altaya Audi Auto World BBURAGO BMW CATALOG 2021 chevrolet CITY COUNTRYSIDE DeAgostini DESIGN ELITE FLATBED ford FORD MUSTANG FOX18 GREENLIGHT GULF HOT WHEELS JEEP LAND ROVER M2 MACHINES MAISTO MAJORETTE MATCHBOX MBX MBX CONSTRUCTION Mercedes Mustang nissan PORSCHE PORSCHE 911 CARRERA S PREMIUM CARS RENAULT SCHUCO SIKU SIMBA TOYS SOLIDO TRANSPORTER Volkswagen WELLY

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s