Novinky 1/2020

HOME Garáž Nové modely / Január 2020

SOLIDO Ford MkI., Le Mans 1968
Mierka: 1/18 Kat.číslo: 1803001

V novom roku a hneď z ostra. Spoločnosť SOLIDO si pre nás pripravila nestarnúcu legendu Ford GT40 MkI. v mierke 1/18. Model pochádza zo závodov Le Mans v roku 1968. Výrobca avizuje dokonalú repliku s množstvom detailov. Krásne vyobrazené a zreteľné logo GT40 na náboji volantu je perličkou v množstve detailov. Samozrejmosťou sú gumené pneumatiky s autentickými diskmi.

Otváracie dvere, dovolia kvôli svojmu nezvyčajnému tvaru lepší pohľad do interiéru. Zo všetkých predností a detailov modelu je asi najviac atraktívna cena. U nás by sa mala pohybovať do 60 EUR.

http://www.solido.com

OXFORD DIECAST

Anglická spoločnosť OXFORD nezaháľa ani po novom roku a pripravila si pre zberateľov hneď niekoľko noviniek.

Weymann Fanfare, Southdown
Mierka: 1/76 Kat.číslo: 76WFL003

Koncom minulého roka sa tento model dočkal uvedenia v mierke 1/43. Teraz prišiel OXFORD s mierkou 1/76 a na detailoch i kvalite to nič neubralo. Nálepky Southdown sú dokonalé ako je u OXFORD zvykom.

Focke Wulf Ta152 Stab JG301
Mierka: 1/72 Kat.číslo: AC096

Naozaj netradičné sfarbenie pre kovový model vojnovej legendy Focke Wulf TA152. Jedna z najobávanejších stíhačiek pred koncom 2. svetovej vojny. Stojanček je odnímateľný.

Lietadlo je v červenej farebnej schéme s čiernymi a bielymi značkami Luftwaffe. Prístrojová doska, zbrane a kolesá sú čierne, listy lopatiek matne zelené, výfukové rúrky hnedé a vnútro kokpitu je striekané v tmavo zelenej farbe. Všimnite si tiež, označenia Swastika na chvostovej plutve.

http://www.oxforddiecast.co.uk


Reklama

GT Spirit Porsche RWB Hybrid 964
Mierka: 1/18 Kat.číslo: GT792

Naozaj krásny model priniesol GT Spirit v podobe Porsche RWB 964 v o farbách Apple Computer. Automobil štartoval na pretekoch Le Mans 1980. Zaujímavosťou je, že závod nedokončil, ale i tak sa zapísal do histórie sfarbením a bodykitom. Už klasická, vysoká kvalita GT Spirit sa prejavila i na tomto modely, a isto ho ocení každý vážny zberateľ.

http://www.gts-models.com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s