’67 CHEVROLET CAMARO

Tešil som sa dnes na tento kúsok no po vybalení prišlo sklamanie. Prepáčte, že hneď na začiatku takto priznávam môj názor, ale to čo vypadlo z blistru išlo okolo Camara asi tak blízko ako ja každý deň okolo slnka. Neviem či ide o Error, alebo vtip HW. No sekli sa nielen v prednej maske, ale i v celkových líniach Camara zo 67meho roku. Veď posúdte sami. Ide o prvý kus šesť dielnej série Muscle.

Línie auta až na malé detaily vôbec nesúhlasia s reálnou predlohou a to počnúc prednou maskou, ktoré na modely hranatá ako zelená bednička na ovocie a spodný lem okien, no hrúza…. úplne ustrelené a nikde ani známka po Camare. “Toto bude rýchla recenzia”. Laková metalická úprva je dobrá, ako sme u HW zvyknutý, ale moje autíčko asi ešte niekto “mlátil” v kúpelni. je dotlčené pod lakom. No v prémiovej 6 dielnej sérii sa HW koplo a to riadne. Azda čo sa mi na utíčku páčilo sú skrátené a vytiahnuté výfuky za prednú nápravu. Inak, na prvý pohľad pekné autíčko no pod drobnohľadom ma sklamalo na plnej čiare a už ani nemám chuť sa o ňom viac rozpisovať.

Podvozok v chromovom prevedení poskytuje krásny pohľad na súčasť spodnej strany motoru a prevodovky a tiež i osmicu výfukov., Taktiež zadná náprva poskytne masívny kardan. Inak chválim pouzitie dvoch rôznych priemerov kolies, ktoré doľadujú Muscle prevedenie Camara.

Záverom len toľko. Ak si ho necháte újsť a nie ste skalným fanúšikom HW, nič sa nestane. Tento kúsok je z dielne “Čo sme to vlastne chceli?”.

Technické parametre:
Dĺžka: 68mm
Šírka: 28mm
Výška: 23mm
Kat.označenie: FYY08-K710
Rok výroby: 2018

Článok si môžete stiahnuť voformáte PDF.

(Ne)páčil sa vám článok, alebo fotografie? Nižšie v komentároch nám môžete zanechať odkaz. Ďakujeme.

baner FB stránka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s