CROP MASTER INC

HOME – MATCHBOX – CONSTRUCTION CROP MASTER – CROP MASTER INC

Tak tento “traktorík” bol na prvý pohľad mojou srdcovkou. Okamžite som sa zamiloval do kombinácie modrej a žltej farby s nápisom “INC”. Mám ho už pár týždňov no až teraz som sa rozhodol krpca vybaliť a troška sa s ním pokochať a zoznámiť. A pre vás pár riadkov a fotečiek priniesť. Verím, že i vám sa zapáči a budete ho v regáloch hračkarstiev vyhľadávať.

Nie som až takým znalcom traktorov, no na internete som našiel pár predlôh tomuto modelu s názvom Cropmaster. A zrejme jeho predlohou bol traktor Cropmaster z počiatku 50. rokov. No vrhnime sa na to. Vrchná kapota v modrej farbe i samotný podvozok je odliatok z kovu. Telo traktora, myslím tým motor, sedačka, vlastne všetko čo je žlté je z plastu a to i vrátanie kolies. Mimochodom, tie zadné sú fest macate 🙂 a pôsobia pekne na môj vkus.

Na môj vkus, je tu dosť detailov, ktorím hádam najviac dominuje bočný vertikálne uložený výfuk. A to i vrátane volantu ala Hot Wheels 🙂 je plný a škaredý. Samotné lakovanie je pekné, a to i vrátane potisku, no nápis INC troška dostal zabrať pri výrobe a nesie známky poškodenia. Ešte zohnať peknú vlečku a je to dokonalé. Traktor má i tiahlo na vlek a pod. Možno sa podarí časom niečo zohanť. Máte typ? Ak áno napíšte do komentu prípadne pošlite foto. Vrelo každému odporúčam, je to naozaj krasavec 😊

Článok si môžete stiahnúť vo formáte PDF

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s