FORD F-150 2009 (HotWheels)

Opäť tu mám ďalší model z triedy Off-Road a tým je notoricky známi Ford F-150 z roku 2009. Toto autíčko tiež pochádza z packu DJD28, ktorí považujem za jeden z naj vydarenejších. Autíčko zaujme predovšetkým svojou mohutnosťou ale i pekným spracovaním a lakovým dizajnom. Poďme sa teta na obra pozrieť bližšie.

Čo sa mi na modely páči asi najviac je strecha. Perforovanie je dokonalé a dobre zvýraznené. Taktiež ma zaujala predná, masívna maska, ktorá troška síce zaniká pod chrómovou úpravou, ale ide len o optický klam. Tiež má výrazne prvky ako rebrovanie masky a miesto kde by malo byť logo Ford. Čo sa týka detailov asi najlepšie to vystihnú kľučky na dverách. Dokonalá forma dovolila zvýrazniť i viečko nádrže, predné svetlomety a prieduchy na prednej kapote pod spodnou hranou čelného skla. Čo však vytýkam je absencia spätných zrkadiel. Taktiež zadná partia, myslím tým zadné čelo korby je menej zvýraznená a zaniká. Výplň korby je chrómová a priznala i vnútorné blatníky, to sa mi naopak na návrhu páči.

REKLAMAbrumm

Samotný lak na autíčku pochvaľujem a nikde som nenašiel nedostatky v sýtosti farby. Naopak potisk je voľným okom už poznať, že nesie nedostatky v podobe vypadnutia farby, to sa jedná predovšetkým o miesto nad zadnou nápravou kde je potisk už úzky. Inak je potisk na pomery HW kvalitný. Chrómová úprava interiéri troška pod žltým presklením kabíny zaniká. Kvalita podvozku a množstvo detailov je na dobrej úrovni, najviac musím vyzdvihnúť bočné nástupné lišty, ktoré dokresľujú kvalitu spracovania detailov.

1

Hodnotenie 3/5

(Ne)páčil sa vám článok, alebo fotografie? Nižšie v komentároch nám môžete zanechať odkaz. Ďakujeme.

Naspäť

baner DPM3

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s