CHEVY SILVERADO 1983 (HotWheels)

A opäť ďalšia “krasotinka” od HW. Už sme tu raz mali mladší model Silveráda, ktorí sa vám páčil. Tento model pochádza zo série, respektíve “Packu” s označením DJD28. Postupne budeme prezentovať všetky autíčka z tohto balenia.

Celkovo CHEVY pôsobí masívne a v Low Ride úprave i troška rebelský. Modrý kabát v metalíze naozaj svedčí tejto karosérii a je doplnení o biely pruh prerušený líniou tmavomodrej farby. Potisk je chybový na niektorých miestach, hlavne z vrchnej strany bielej línie. Ale celkový dojem vynahrádza bezchybný metalický lak, ktorí nenesie žiadne známky slabého pigmentu, alebo špiny. Dominantou autíčka je predná celo chrómová maska s masívnym nárazníkom.

Línie a karoséria autíčka pomerne dobre vystihujú reálnu predlohu, samozrejme bavíme sa tu o Custom úprave. Kolieska by som troška “ofrflal” pochádzajú ako od BBURAGA z 80. rokov. Vedel by som si na autíčku predstaviť lepšie kolieska. Čierny interiér, je ukrytý pod jemne modrými presklením kabíny. Do popredia uvediem pekne kontúry palubnej dosky, ktorá i pod predným sklom nesie prvky reálnej palubnej dosky. Zrejme ide o prieduchy vzduchu na čelné sklo.

REKLAMAGREENLIGHT Pumpy 3

5

Podvozok autíčka je pomerne dobre prepracovaný i keď v chrómovej úprave niektoré prvky zanikajú. No i tak podvozok ponúka veľa reálnych prvkoch, ktoré potešia zberateľov HW autíčok.

Hodnotenie 3/5

(Ne)páčil sa vám článok, alebo fotografie? Nižšie v komentároch nám môžete zanechať odkaz. Ďakujeme.

Naspäť

baner DPM3

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s