Fiat 500 POLIZIA (WELLY)

0Potulkami supermarketov človek narazí na to čo vlastne ani nehľadal, “a už vôbec by ho nenapadlo, že narazí na bledomodrú POLIZIA. Nie som fanúšikom, ani vyznavačom talianskej polície, ale keď vidím túto úpravu vždy neváham a beriem. WELLY momentálne spustila akciu v obchodných domoch s veľkým “Ka”. Preto neváhajte a skúste sa poobzerať po týchto krásavcoch. (Upozorňujem, že nejde o reklamu na obchod s K na začiatku.)

Model je v mierke 1/43 v celo kovovom prevedení spolu s dobre prepracovanými plastovými doplnkami. Na prvý pohľad na modely absentuje predná výstuha, ochranna prednej časti vozidla. To je asi jediný nedostatok autíčka ktorí na prvý pohľad vidno, azda ešte nedokonalý potisk dokáže rozladiť celkovú náladu. No to je nič proti detailom a dobre prepracovanému modelu ktoré WELLY ponúka.

Krásne vyvedené chrómové detaily i osadené svetlá, spolu s majákom na streche autíčka robia model veľmi zaujímavý. Taktiež kolesá a disky autíčka vychádzajú z reálnej predlohy a verne ju imitujú. Celo čierny interiér autíčka je v slušnej kvalite a s presným rýchovaním. Za veľké povšimnutie stojí palubná doska, je naozaj detailne prepracovaná i na tak malé autíčko. Chýbajú už len farebné detaily.

7.jpg

Podvozok autíčka pôsobí stroho a nie veľmi realistický. Tu, ale privrieme oči a budeme autíčko považovať za veľmi vydarené. Vrelo doporučujeme pre každého, kto holduje policajným i retro autíčkam.

Hodnotenie: 3/5
hodnotenie

Text a Foto: Diecast & Plastic Models

Nezabudnite prosím ohodnotiť náš článok. Váš názor nás poteší. Ďakujeme.

Naspäť

baner DPM2

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s