Jeep Wrangler Superlift

0.pngPo dlhšej odmlke tu máme autíčko od MATCHBOX. Verzia Wrangleru s označením Superlift sa teší veľkej popularite predovšetkým v USA, kde ho hojne využívajú lovci. Taktiež svoje uplatnenie našiel u bezpečnostných a záchranných zložiek. MTX vyrába niekoľko farebných mutácii tejto verzie. My tu máme pre vás verziu navrhnutú v roku 2011 s potiskom Xtreme v oranžovej farbe s modrým podvozkom.

Plno detailov na autíčku dobre dotvára niekoľko dôležitých detailov, no pomerne veľa detailov nie je ani usadených či zanikajú. Robustnosť autíčka je pomerne veľká a masívne kolesá dotvárajú jeho veľkosť. Zaujímavým prvkom je rám pred prednou maskou, ktorí je súčasťou podvozku v modrej farbe a taktiež i strešná nadstavba s batožinou a výstrojov. Krásne vyvedené zadné štvorcové dvere sú plusom autíčka a taktiež i potrubie nasávania vzduchu vyvedené nad strechu autíčka. Áno, na autíčku sa nachádza naozaj veľa zaujímavosti. Doporučujeme pre každého zberateľa Off-Road modelov a angličákov.

 

14.11.2017 doplnenie článku

Do rúk sa mi dostal druhá mutácia Jeep Superliftu od MTX v krémovej farbe a čiernym podvozkom. Považujem ju za prirodzenejšiu a reálnejšiu vzhľadom k použitým farbám. A krémový lak rozhodne viac pristane expedičnému autíčku. Inak rozdieli samozrejme nemožno očakávať až na decaly. Jediným rozlíšením sú disky kolies.

Hodnotenie: 2/5
hodnotenie 2_5

Text a Foto: Diecast & Plastic Models

Nezabudnite prosím ohodnotiť náš článok. Váš názor nás poteší. Ďakujeme.

Naspäť

baner DPM2

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s