Lamborghini Gallardo (1/43)

Do rúk sa mi dostal vcelku pôsobivý drobček v Lamborghini Galarda v mierke 1/43, no bohužiaľ okrem názvu auta na podvozku a krajiny pôvodu, mimochodom Bangladéž. Nie je jasné od akého výrobcu model pochádza. Možno by ste nám mohli pomôcť v komente udať meno výrobcu.

1625

Krásna bledo modrá farba s potiskom “POLIZIA” vždy pristala Lambu a pri tomto “drobečku” to platí to samé. Línia a celkové prevedenie pôvodných tvarov predlohy je vydarené, no miestami zanikajú ryhovania detailov, prevažne v zadnej časti na vetracích otvoroch zadnej kapoty nad motorom. Svetla predné i zadné sú vkladané, taktiež dobre je zvýraznenie stieračov na prednom skle, spolu s tesnením. Drobné farebné prvky aký mi sú lemovania skiel, hlavne na vodičovej strane i smerovky sú presne osadené. Decaly, respektíve potisk, je pomerne na slušnej úrovni, iba pri väčšom priblížení sa objavia nedostatky v podobe slabej pigmentácie a trhania.

Čo sa nám páči je osadenie plastových doplnkov, ako je anténa a “placaté” svetlo na streche. Tiež do pozornosti dám i pneumatiky, krásne vyvedené s dezénom a osadené na “sexi” diskoch. To už sa, ale nedá povedať o samotnom podvozku, ktorí je strohý no i tak dá predstavu o reálnej predlohe.

Ak by sa niekomu podarilo zistiť z obrázkov o akého výrobcu ide, radi uvítame váš postreh. Celkovo model hodnotím teda pozitívne a vydarený.

Hodnotenie: 3/5
hodnotenie

Text: Rowano  Foto: Diecast & Plastic Models (DPM)

Nezabudnite prosím ohodnotiť náš článok. Váš názor nás poteší. Ďakujeme.

Naspäť

baner DPM2

One thought on “Lamborghini Gallardo (1/43)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s