2014 Corvette Stingray

Toto je angličák, ktorí budem mať v poličke uložený zadkom dopredu 🙂 Ja neviem, ale Corvetty je predsa ten zadok krajší 🙂 Autíčko v čiernom kabáte je doplnené o decaly “K&N” a pomerne dobre zvolenou dvoj kombináciou diskov medenej a antracitovej farby. Celo presklenná kabína je osadená dymovým sklom. Kokpit vozidla je tiež antracitový (šedý) s dobre vyvedenými prvkami palubnej dosky. Pod nohami vodiča presvitá oranžový podvozok. Prečo je v mieste kde má šofér vodič nohy, chýbajúca podlaha?

2

Autíkčo má niekoľko zaujímavých prvkom. Začnem od prednej kapoty, ktorá je perforovaná uprostred a plastovým doplnkom je naznačený vstup vzduchu. Predné svetlomety sú potisknuté. 

3

Podvozok je v oranžovej farbe a okrem značiek a popisov výrobcu, sú pomerne v hojnom množstve priznané a dobre vyvedené prvky podvozku. Tu dávam palec hore. Pokračujme, ale na zadnú časť autíčka. Zadné čelo karosérie je kombinované čiernym skeletom a oranžovým podvozkom. Je to sexi, ale čo by som vytkol je asi fakt, že zadné svetlá trošku zanikajú. Celkovo však autíčko pôsobí príjemne a vyvážene, vrelo odporúčam každému kto je HotWheels pozitívny 🙂

Text: Rowano Foto: Diecast & Plastic Models

Nezabudnite prosím ohodnotiť našu recenziu na stránkach Diecast & PLastic Models. Váš názor nás poteší. Ďakujeme.

One thought on “2014 Corvette Stingray

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s