WELLY – AUDI Q7

Automobilka AUDI pre svojich zákazníkov prináša vysoký štandard a výkon svojich modelov. V Bratislavskom závode, kde mám i ja možnosť pracovať vyrábame model AUDI Q7, ktorí najprepracovanejším modelom koncernu VW. Predstavujem vám model v mierke 1/43 od WELLY.2.jpgModel sa vyznačuje charakterom i spracovaním pre skupinu nielen zberateľov, ale i ako hračka pre pre deti. Chýbajú doplnky, ktoré by mohli odpadnúť a ublížiť tak malému dieťatku. Čo však u modeloch WELLY dávam do popredia sú funkčné prvky, okrem kolies sú to i predné dvere, osadené sklom. Autíčko ma pomerne slušne prepracovanú karosériu i chybovosť laku je pomerne nízka, skoro až nebadaná. Jediným nedostatkom je chrómovanie prednej masky chladiča, ktoré je nedostatočné a odpadáva.

4.jpg

Do popredia by som chcel dať prepracovaný kokpit autíčka, s množstvom detailov od palubnej dosky, cez sedadlá až po celý zadný interiér autíčka. Je síce celý v čiernom bez farebných doplnkov, no i tak je pôsobivý u tak malej mierky.

3.jpg

5.jpg

Potisk, respektíve tampo-print je na slušnej úrovni a pekne a presne dotvára predstavu reálneho auta. Svetlomety či už predné, alebo zadné sú vkladané.

6.jpg

Podvozok je osadený vcelku vkusnými diskami, samotné pneumatiky majú dezén. Súčasti podvozku ako je výfukové vedenie či tlmiče hluku často náprava a pod. sú pomerne dobre zvýraznené. Dostávam vcelku pozitívny pohľad na model a jeho spracovanie za cenu 5€ je viac ako dobré. Odporúčam pre zberateľov.

7.jpg

10/9/2017
Text: Rowano
Foto: Diecast & Plastic Models

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s