’69 FORD TORINO TALLADEGA

Verzia 2.0 (9.9.2017)

obal_menšíDoplnili sme zbierku HotWheels modelov o krásku v bielom. Už tento rok sme písali o tomto autíčku a dnes vám prinášame update verziu článku s novými fotkami. Model je uvedený pod katalógovým číslom DHR79. Kvalita tampo printu je oproti minulému autíčku hrozná a ťažko sa hľadá dobrí kúsok.

Stručná história

Model Ford TORINO TALLADEGA bol v roku 1969 vyrábaný pre preteky NASCAR. Vychádzal z pôvodného dvojdverového modelu “hardtop” a mal predĺžený sklonený nos a zmenený zadný nárazník. Tieto prvky zlepšili aerodynamiku.

Technické parametre originálu:

Objem motora – 7022cm³ (8 válec)
Výkon – 250 kW
Zrýchlenie 0 na 100km/h – 8s

1.jpg23.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

9/9/2017
ver. 2.0


blister_malý

Veľmi podarený, jednoduchý model TORINO od Hot Wheels, prekvapí krásnym sfarbením a potiskom “Get The Spirit”. Vyvedenie detailov, je klasické a vcelku podarené na ktoré sme u HW zvyknutý. Model bol vydaný v roku 2016, kódové označenie DHR27. V ponuke HW je ešte viac ako 10 modifikácii modelu TORINO.

Rozmer: 80x30mm

Mierka: 1/64

324567.jpg

V spolupráci so SENDO TUBE vám prinášame video recenziu.

video obrazok.jpg

1/7/2017
ver. 1.0

Advertisement

One thought on “’69 FORD TORINO TALLADEGA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s