MALIBU INTERNATIONAL Ltd.

1.jpgSpoločnost MALIBU INTERNATIONAL Ltd. (MAI) so sídlom v americkom San Leandro (Kalifornia) produkuje a navrhuje prevažne modely pre mierku HO (1:87). Ich kvalita a zmysel pre detail sú na vysokej úrovni. Ceny modelov sa pohybujú okolo 5-10€, avšak na našom trhu sa vyskytujú skromne. Modely sú dodávané podobne ako u OXFORD, v pevných, transparentných boxoch, s podstavcom a papierovým prebalom.

0

Do rúk sa nám dostali dva modely v mierke 1:87 a to Alfa Spider a Audi TT Cabrio. Oba modely sú celo-plastové a vyznačujú sa vysokou mierou detailov, od karosérie až po kokpit vozidla. Oba modely sú kabriolety a preto pohľad do prepracovanej (mini) kabíny poteší každého zberateľa. Taktiež množstvo grafických doplnkov, presne sedí v miestach kde majú byť, a nepresahujú mimo na iné časti karosérie. Svetlá sú číre, plastové, žiadna farba. Podvozky sú pomerne jednoduché, ale potešilo nás vyvedenie diskov kolies a hlavne i dezén pneumatík.20

Pre zberateľov odporúčame značku MAI. V jej produkcii sa nájdu i modely v mierkach 1:64, takže vie spoločnosť osloviť i klasických zberateľov “angličákov”.

1.jpg

V prípade ak vlastníte modeli od MAI, zašlite nám vaše fotografie modelov na adresu diecastplasticmodels@gmail.com

Ďakujeme

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s